מה זה קישורים לאתר – בכור גולן

רבים, בעיקר חדשים בתחום, שואלים על טיבם של קישורים לצורך קידום אתר אינטרנט. במאמר זה, בכור גולן, מקדם אתרים וותיק ומנוסה, ייקח אותנו למסע קצר בו הוא יסביר על איכותם וטיבם של קישורים לצורך קידום אתר אינטרנט.

מה זה קישורים לאתר – בכור גולן

כל אתר אינטרנט, בנוי מטראפיק. מתנועה. תנועת הגולשים אליו היא זו שקובעת על איכותו ורמתו של כל אתר ובדיוק את זה, באים קישורים לעשות. קישורים בעצם מקשרים אתר מסוים לאתר אחר ובכך, מגבירים את תנועת הגולשים בשניהם.

איך זה עובד?

שאלנו את בכור גולן איך עובד כל עניין הקישורים וקידום אתרים והוא הסביר: קישורים בעצם באים לעשות לאתר את מה שהוא לא יכול לעשות מעצמו – תנועה איכותית. כן, תוכלו להביא לאתר האינטרנט שלכם תנועה רבה אך היא לא תמיד תהיה רלוונטית כדי למכור להם את מרכולכם.

בגלל מקרים כאלה, תצטרכו מקדם אתרים רציני ומקצועי, שייקח את האתר שלכם וישים אותו במקומות הגבוהים ביותר במנועי החיפוש השונים.

קידום ממומן – למה זה חשוב?

אם יש משהו שכל מקדם מתחיל להתנסות בו, הוא קידום ממומן. יש משהו נחמד בלראות את האתר עולה בתוצאות החיפוש בקידום ממומן והדבר נותן מוטיבציה רבה להמשיך ולהזין אותו בשלל תכונות ושיפורים.

קישורים איכותיים

קישורים איכותיים כשמם כן הם. קישורים אלה מפנים אתר מסוים לאתר אחר רק שכאן יש הבדל קטן מקישורים אחרים. אלה, מפנים את האתר לאתרים איכותיים עם כמות גולשים רבה מאוד.

בדיוק בגלל זה חשוב מאוד לקנות או להשיג קישורים איכותיים. זו דרך נהדרת לקדם אתר אינטרנט כלשהו וכך, תראו תנועה רבה יותר לאתר.