מה זה קישורים לאתר – בכור גולן

קישורים לאתר

רבים, בעיקר חדשים בתחום, שואלים על טיבם של קישורים לצורך קידום אתר אינטרנט. במאמר זה, בכור גולן, מקדם אתרים וותיק ומנוסה, ייקח אותנו למסע קצר בו הוא יסביר על איכותם וטיבם של קישורים לצורך קידום אתר אינטרנט.

מה זה קישורים לאתר – בכור גולן

כל אתר אינטרנט, בנוי מטראפיק. מתנועה. תנועת הגולשים אליו היא זו שקובעת על איכותו ורמתו של כל אתר ובדיוק את זה, באים קישורים לעשות. קישורים בעצם מקשרים אתר מסוים לאתר אחר ובכך, מגבירים את תנועת הגולשים בשניהם.

איך זה עובד?

שאלנו את בכור גולן איך עובד כל עניין הקישורים וקידום אתרים והוא הסביר: קישורים בעצם באים לעשות לאתר את מה שהוא לא יכול לעשות מעצמו – תנועה איכותית. כן, תוכלו להביא לאתר האינטרנט שלכם תנועה רבה אך היא לא תמיד תהיה רלוונטית כדי למכור להם את מרכולכם.

בגלל מקרים כאלה, תצטרכו מקדם אתרים רציני ומקצועי, שייקח את האתר שלכם וישים אותו במקומות הגבוהים ביותר במנועי החיפוש השונים.

קידום ממומן – למה זה חשוב?

אם יש משהו שכל מקדם מתחיל להתנסות בו, הוא קידום ממומן. יש משהו נחמד בלראות את האתר עולה בתוצאות החיפוש בקידום ממומן והדבר נותן מוטיבציה רבה להמשיך ולהזין אותו בשלל תכונות ושיפורים.

קישורים איכותיים

קישורים איכותיים כשמם כן הם. קישורים אלה מפנים אתר מסוים לאתר אחר רק שכאן יש הבדל קטן מקישורים אחרים. אלה, מפנים את האתר לאתרים איכותיים עם כמות גולשים רבה מאוד.

בדיוק בגלל זה חשוב מאוד לקנות או להשיג קישורים איכותיים. זו דרך נהדרת לקדם אתר אינטרנט כלשהו וכך, תראו תנועה רבה יותר לאתר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

אוטומציה לשרתים

אוטומציה לשרתים – כמה זה עולה

העולם המרתק של פיתוח מוצר או תוכנה כולל בתוכו את שלב הבדיקות, אבטחת האיכות ונוחות המשתמש. האם כדאי להחליף בדיקות ידניות באוטומציה? האם החלפת עובדים

קרא עוד »
השוואת מחירים סלולרי

השוואת מחירים סלולרי

כל אדם מעוניין להקטין את רמת ההוצאות החודשיות שלו ולכן הוא בודק מדי פעם את המחירים שהוא משלם עבור חבילת הסלולרי שלו, מול הצעות של

קרא עוד »