פרסום ממומן בסטורי – לאיזה קהל זה מתאים?

פרסום ממומן בסטורי - לאיזה קהל זה מתאים?

אנשים מרותקים יותר ויותר מסיפורי אינסטגרם כחלופה אותנטית יותר ומסוננת פחות לפוסטים רגילים באינסטגרם. כנראה שלא סתם פרסום ממומן בסטורי הוא הדבר הבא שאתם צריכים לעשות. ובכן,  לאיזה קהל זה מתאים?

פרסום ממומן בסטורי – לאיזה קהל זה מתאים? |

החל מינואר 2019, 500 מיליון אנשים השתמשו בסטורי על בסיס יומי – עלייה של 250% מאז 2017. ומאז הצגת מודעות Instagram ומודעות קנבס עם מסך מלא בשנת 2017, הפלטפורמה ראתה הרבה יותר מפרסמים שמקדמים את המוצרים שלהם באמצעות סיפורי אינסטגרם. 

המשמעות היא שיש יותר תחרות לעסקים המעוניינים לפרסם בפלטפורמה. כמפרסמים, תרצו לוודא שלמודעות Instagram Stories שלכם יש את ההשפעה הרצויה. לחצו כאן כדי להתעדכן בכל הקשור לפרסום ממומן במנוע החיפוש של גוגל.

שיטות לפרסום באינסטגרם |

במקום להשתמש רק בתמונת קטלוג של המוצרים שלכם בקמפיין המודעות, שקלו את כל השיטות המומלצות של סיפורי אינסטגרם, שיעזרו לכם ליצור מודעות בעלות השפעה המרה. 

זה בדיוק מה שתלמדו לעשות בפוסט הזה. בנוסף ללימוד היסודות של יצירת מודעות אינסטגרם, תוכלו גם לגלות כמה מהטקטיקות היעילות ביותר להשיג החלפות והמרות.

תחילת עבודה עם מודעות סטורי באינסטגרם |

לפני שתוכלו ליצור מודעות הממירות טוב יותר באינסטוש ובסטורי, חשוב להבין תחילה את הכללים הבסיסיים של יצירת מודעות סטורי באינסטגרם. בואו נסתכל על הצעדים הבסיסיים ליצירת מודעות עבור סיפורי אינסטגרם:

החלטו על המטרה שלכם |

מה אתם רוצים להשיג באמצעות קמפיין המודעות שלכם? אתם יכולים לבחור מכמה יעדים למודעות סיפורים הכוללות טווח הגעה, מודעות למותג, תנועה, מעורבות, התקנות אפליקציות, צפיות בווידאו, יצירת לידים והמרות.

כמובן שהרשימה עוד ארוכה אך כדי להרחיב בנושא ולדעת איזו מודעה הכי תתאים לכם, חפשו על כך באתר https://industrialstrengthsem.com/

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מאגר מורים פרטיים

מאגר מורים פרטיים

אם תיחשפו אל מאגר גדול של מורים פרטיים ברשת הדבר יוכל לאפשר לכם ללמוד בצורה הרבה יותר חכמה וזאת מכיוון שתוכלו למצוא את המורים הנכונים

קרא עוד »