Blogging

רק ככה תבחרו צלם לבר מצווה :

אחרי שבשעה טובה כבר יש לכם תאריך, כבר סגרתם מול אולם אירועים, ואתם כבר מתחילים להזמין אורחים לאירוע, אתם מגיעים לשלב של חיפוש צלם לבר מצווה.

בהרבה מאוד מקומות יספרו לכם על איך לבחור חבילת צילום בר מצווה, וגם על איך לבחור את הצלם שלכם, אותם דברים יחזרו על עצמם בלי סוף, כמו למשל עד כמה המצלמה של הצלם מיוחדת, עד כמה הוא מפנק אתכם וייתן לכם במהלך האירוע כל מיני מתנות מיוחדות כמו למשל תוספת של צילום מגנטים.

אבל כמה בכלל אמורה לעניין אתכם המצלמה שלו, ומה זה אומר לכם, לא כולם מבינים בסוגים של מצלמות, ובטח לא בכל מיני טכניקות צילום, כי כל אחד יכול לגשת לכל חנות צילום ולשלם את המחיר ולרכוש את המצלמה הכי מיוחדת ומשוכללת שקיימת, אבל אם הוא לא ידע להשתמש בה אז לא משנה איזה מצלמה תהיה לו, אם אין לו זווית צילום אומנותית, זה גם לא משנה אם הוא יחזיק 10 מצלמות מיוחדות ומשוכללות, בשביל זה הבאנו לכם את הדגשים שבאמת צריכים לעניין אתכם בבחירת צלם לבר מצווה.

אלו הדגשים שצריכים להנחות אתכם בבחירת צלם לבר מצווה :

כמובן שיש לא מעט דגשים, אבל בחרנו להביא לכם את הדגשים החשובים באמת.

צילום זאת אומנות :

אולי היום הדברים נראים קצת אחרת שכל אחד שולף את המצלמה של הטלפון הנייד מהכיס ומצליח לצלם רגעים מיוחדים ומרגשים, לכל אחד תמיד יהיו את התמונות האלו, אם אלו תמונות הילדות של הילדים שלו, שלא משנה איך התמונה צולמה ויצאה היא תמיד תהיה מיוחדת, תמיד יהיה בה את הרגש ואת הזיכרון שהתמונה הזאת מביאה איתה.

צילום אירועים הוא קצת שונה, יש כאן מוטיב של שילוב עם אומנות, עם ראיה של דברים כמו שרק צלם אומן יכול לראות, כמו כל סוג אחר של אומנות אתם צריכים להתחבר לסגנון, אם מדובר על ציור לא כל אחד יאהב את אותו סגנון של ציור, יש כאלו שיאהבו יותר ציור אבסטרקטי וכאלו שעוברם זה יראה כמו קשקוש, אותו הדבר בצילום, אתם צריכים למצוא צלם שמצלם בדיוק באותו הסגנון שאתם מתחברים אליו, סגנון צילום כזה שגם אם תסתכלו בתמונה בעוד כמה שנים היא תעלה בכם רגש, היא תביא בדיוק את הרגעים המיוחדים שהיו באירוע, את מה שאתם באמת הרגשתם.

כסף זה לא הכל בחיים :

נכון, כסף הוא לא הכל בחיים, יש עוד המון דברים חשובים, אבל גם המחיר שאתם משלמים עבור הצילום צריך להיות הוגן.
מחירי צילום בר מצווה יכולים לנוע החל מ 800 ₪ לחבילת צילום בסיסית ביותר ויכולים להגיע גם לעשרות אלפי שקלים, שזה תלוי בסוג החבילה שאתם בוחרים ומה אתם מקבלים בה.

מכאן שכדאי מאוד לעשות השוואת מחירים נכונה שבה אתם בודקים מה כל אחד נותן לכם ואז תבערו עם החבילה שאתם באמת צריכים ויודעים שהיא הנכונה עבורכם להתחיל ולעשות השוואת מחירים.

המחיר צריך לשקף את מה שאתם מקבלים, את היכולת הכלכלית שלכם, וגם עד כמה אתם רוצים להשקיע, לפעמים תראו מצבים בהם אתם מתחברים מאוד לסגנון הצילום אבל המחיר מעט יקר, נסו לבקש הנחה ולהוזיל מעט את המחיר, גם אם זה יעלה לכם כמה מאות שקלים יותר, עדיין זה יהיה שווה את ההשקעה הזאת בשביל לקבל תמונות שתאהבו אותן יותר.

מי מצלם את האירוע :

נכון שלהיות צלם מוכשר זה לא מספיק, מי שמגיע לצלם את האירוע צריך להיות עם אופי צעיר (לא מחייב צעיר בגיל, גם כאלו שמרגישים צעירים יכולים לעשות אחלה עבודה) הוא צריך להיות צלם קליל אחד שיזרום עם האורחים, יחמיא להם מעט ואפילו ייתן להם הרגשה טובה, יצלם תמונות שיחמיאו בצורה הטובה ביותר לכולם.
אל תשכחו שהצלם נמצא במגע עם כל האורחים שלכם הוא צריך להיות סימפטי שירותי ואדיב, זה אחד הדברים החשובים ביותר.

לסיכום :

יש עוד הרבה מאוד דגשים, אבל אלו הם שלושת חוקי היסוד, כללי הברזל לבחירת צלם לאירוע בר מצווה.
המאמר נכתב ע"י ויקטוריה צילום אירועים, החברה המובילה לצילום אומנותי לכל סוגי האירועים.

למעבר לאתר של ויקטוריה צילום אירועים : https://photovictoria.co.il/

סגור לתגובות על רק ככה תבחרו צלם לבר מצווה :