תשגיחו טוב על הילדים שלכם – הסכנות שיש מהטלפון

סכנות לילדים בטלפון

ראשו של הפעוט הממוצע שוקל כמחצית ממנו והוא רגיש הרבה יותר לקרינת הטלפון  שהוא פולט כל העת, ככל שהוויכוח סביב הטלפונים הסלולריים והסרטן ממשיך לעלות, גובר החשש מהשפעות הטלפונים – כמו גם מכשירים כמו ה- iPad – על ילדים.

הגבל את השימוש לילדים בטלפון הסלולרי כאשר האות חלש

הקרינה עולה ככל שהמכשיר מחפש איתות כאשר האות נמוך יותר.

סיכוני בריאות בשימוש בטלפונים ניידים

חששות הציבור מההשפעות הבריאותיות האפשריות של השימוש בטלפונים ניידים זוכים לתשומת לב רבה.

עם כל כך הרבה אנשים המשתמשים בטלפונים סלולריים, קל לראות מדוע, קראו גם בקישור הזה בנושא.

חוקרים רפואיים ממשיכים לבחון כל סיכוני בריאות הקשורים לשימוש בטלפונים ניידים. המחקר התמקד בחיידקים, תאונות דרכים, סרטן, קרינה אלקטרומגנטית והשפעות בריאותיות כמו שינויים בפעילות המוח ובדפוסי השינה.

ההשפעות הבריאותיות האפשריות של שימוש בטלפונים סלולריים

יש דיונים רבים סביב ההשפעות הבריאותיות האפשריות של שימוש בטלפונים סלולריים. אנשים יכולים להימנע מהסכנות הבריאותיות על ידי הבנת מהם הסיכונים ואיך להימנע מהם.

טלפונים סלולריים וניידים

טלפונים ניידים לא רק נושאים נתונים חשובים, אלא גם חיידקים. המשתמש הממוצע בטלפונים ניידים מכניס את הטלפון שלו למגע עם כמה מקומות שבהם הוא יכול לאסוף חיידקים.

בעיקרון אם הידיים שלך מלוכלכות מאוד, הטלפון שלך נוטה להיות מזוהם מאוד באותו סוג של חיידקים. לכן, אנשים מומלץ לשטוף את הידיים עם מים וסבון. הם יכולים גם להשתמש בחיטוי ידיים, וחשוב מכך, לנקות את הטלפונים הניידים שלהם לעתים קרובות באמצעות מטליות ומגבונים בטוחים לשימוש במכשירים.

טלפונים סלולריים ובריאות עיניים

טקסט קטן ומסכים בהירים יכולים לאמץ את עיניהם של משתמשי הטלפון הנייד. מכיוון שמחשבי טאבלט, סמארטפונים ומכשירים ידניים אחרים מיועדים לקריאה בטווח הקרוב, עיניהם של המשתמשים צריכות להתמקד מחדש ולהתמקם מחדש כל הזמן לעיבוד הגרפיקה והטקסט שעל המסך.

חלק מהדרכים למניעת מאמץ עיניים דיגיטליות כוללות הפחתת סנוור, ניקוי המסך, עמעום התאורה שמסביב שמתחרה במסך המכשיר, שמירה על מרחק נאות בין עיניים למסך והגדלת גודל הטקסט.

הכירו מערכת לבניית אתרים https://www.vipmarketing.co.il/wix

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

החלפת מסך של מחשב נייד hp

החלפת מסך של מחשב נייד hp

אחת הבעיות הנפוצות של מחשבים ניידים היא, בעיות מסך. מדובר בבעיות מסוגים שונים אשר יכולים להשפיע על השימוש במחשב בכלל ובמסך עצמו.  בין היתר, מדובר

קרא עוד »