איך לשחזר שיחות בוואטסאפ – אם בכלל

לשחזר שיחות בוואטסאפ

המכשיר הנייד שלנו נועד במקור לאפשר קשר רצוף יותר עם הסביבה. זה נכון שכיום אנו מנהלים את כל חיינו הדיגיטאליים דרך הסמארטפון – אבל עיקר הפעילות שאנו מבצעים נועדה לקשר ביננו לבין אחרים. מה שמקל מאד על התקשורת בחיי היום יום. מאז שהניידים נכנסו אל חיינו התחלנו להשתמש גם באפליקציות יעילות שמטרתן לאפשר קשר מהיר יותר עם הסביבה.

אפליקציית וואטסאפ שרוב גדול של אנשים משתמש בה היא דרך אטרקטיבית ליצור קשר עם אנשים. באפליקציה אנו שולחים הודעות, תמונות, קבצים, מסמכים, ושאר נתונים ומידע חשוב.

אבל מה קורה כשצריך לשחזר שיחות וואטסאפ?

במקרים כאלה יש לבחור מומחים בשחזור נתונים מהנייד ואחזור מידע כדי שאלה יוכלו לספק לכם שירות מהיר ושחזור של יותר מ80 אחוז מהמידע. אם אתם רוצים לבצע שחזור באופן עצמאי, יש כמה פעולות שתוכלו לבצע:

בדיקה התקלה – בדקו מה השתבש בנייד שלכם והאם ניתן לכבות ולהפעיל את הנייד כך שהוא יבצע אתחול. בדקו האם יש בעיה באפליקציה או אם הנייד נרטב או ניזוק בצורה כלשהי. נסו לפעול כדי לייבש או לתקן את הנייד – גם אם באמצעות מעבדות תיקונים לסלולרי.

בדיקת גיבויים  – אם יש לכם גיבוי בענן תוכלו לנסות לשחזר נתונים באמצעות בדיקת הגיבויים. מרבית הניידים שמסונכרנים עם ג'ימייל או עם שאר תאי דואר אלקטרוניים מעבירים באופן אוטומטי הודעות ותמונות לתיבת המייל. בדקו האם יש נתונים כמו הודעות, שיחות, מסמכים ותמונות בתיבה.

פנו למומחים – פנו למומחים בתחום שחזור מידע והודעות וואטסאפ. המומחים יוכלו לבצע שחזור באחוזים גבוהים ובכך להחזיר מידע שאבד. המומחים יכולים לסייע לשחזר הודעות ושאר מידע גם במקרים של שריפה של הנייד/ קלקול בשל מים/ שברים ובכל מקרה אחר. בהצלחה!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

מערכת למסחר בוול סטריט

איך לבצע מסחר בנייד?

נוסעים באוטובוס או ברכבת והלפטופ לא אתכם? לא נורא. אפליקציה אחת בטלפון וכבר תראו את כל הנתונים מהחשבון שלכם בזמן אמת על גבי המסך של

קרא עוד »
השוואת מחירים סלולרי

השוואת מחירים סלולרי

כל אדם מעוניין להקטין את רמת ההוצאות החודשיות שלו ולכן הוא בודק מדי פעם את המחירים שהוא משלם עבור חבילת הסלולרי שלו, מול הצעות של

קרא עוד »