פיתוח אפליקציות לילדים – לסלול את הדרך להייטק

פיתוח אפליקציות לילדים

פעם, הורים חלמו שהילדים שלהם יהיו רופאים או עורכי דין. היום החלום של רבים מהם, שיילכו לעולם ההייטק. גם ילדים רבים חולמים על כך בעצמם ולכן הם בוחרים ללמוד על העולם של ההייטק כבר מגיל צעיר, באמצעות קורסים מיוחדים שמתאימים לגיל שלהם. 

אחד הקורסים שיכולים לעזור להם להשתלב בעולם ההייטק בעתיד, הוא קורס פיתוח אפליקציות לילדים. קורס אשר מלמד אותם את כל מה שהם צריכים לדעת אודות עולם האפליקציות למכשירי סלולר, טאבלטים ומכשירים אחרים. 

במסגרת קורס זה, הם לומדים איך מאפיינים את הצרכים של המשתמש, את הצרכים של הלקוח עבורו בונים אפליקציה, כיצד בונים אותה, איך מעצבים אפליקציה וכיצד בסופו של דבר מעלים אותה לאוויר, בין אם זה למכשירי אנדרואיד או למכשירי אפל. 

צריך לזכור, תכנון ויצירת אפליקציות אמורה להיות מותאמת לצרכים של המשתמשים, לצרכים של הלקוחות, ולכן יש משקל נרחב לא רק לעבודה המעשית על האפליקציה אלא גם למחקר המקדים שנעשה על מנת לבנות אותה בצורה נכונה. גם על זה לומדים ילדים במסגרת הקורס. 

איך בוחרים קורס בצורה חכמה

מאחר ויש אפשרויות שונות לקורס עבור פיתוח אפליקציות אשר מיועד לילדים, חשוב לדעת כיצד לבחור את הקורס הנכון. 

ראשית, יש לבחון מי עומד מאחורי הקורס, איזה מוניטין יש לו ומה ההכשרה שלו בתחום, בפרט בכל מה שקשור לעבודה מול ילדים. צריך לקחת בחשבון, לא מדובר בעבודה דומה לזו שנעשית מול מבוגרים. 

שנית, צריך לבחון את תוכנית הלימודים ועד כמה היא רלוונטית, עדכנית ומתאימה לילדים שלנו, על פי הגיל שלהם. 

שלישית, יש לבחון את הדרישות, עם איזה ידע אמורים להגיע אל הקורס ומה נדרש בשביל להצליח בו.

בדקו קורס רובוטיקה לילדים https://www.campusjunior.co.il/robotics

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

החלפת מסך של מחשב נייד hp

החלפת מסך של מחשב נייד hp

אחת הבעיות הנפוצות של מחשבים ניידים היא, בעיות מסך. מדובר בבעיות מסוגים שונים אשר יכולים להשפיע על השימוש במחשב בכלל ובמסך עצמו.  בין היתר, מדובר

קרא עוד »
מאגר מורים פרטיים

מאגר מורים פרטיים

אם תיחשפו אל מאגר גדול של מורים פרטיים ברשת הדבר יוכל לאפשר לכם ללמוד בצורה הרבה יותר חכמה וזאת מכיוון שתוכלו למצוא את המורים הנכונים

קרא עוד »